Lucie Vondráčková

"Už jen to, že najdeme svůj sen, je veliká životní výhra. Jeho nesplnění nás ale může po nějaké době zlomit. 'Snochytač' se stará o to, aby po světě chodilo co možná nejvíc nezlomených lidí. A mým snem je být u toho :)"

  • Narodila se 1980 v Praze
  • Vystudovala Konzervatoř v Praze a obor teorie kultury na FFUK
  • Velké role vytvořila v divadlech Rokoko (Julie, Johanka z Arku ad), Ta fantastika (Morgana), Kalich (Tajemství), spolek Kašpar (Richard III), Letní Shakespearovské slavnosti (Othello)
  • Filmu se věnuje od svých deseti let. V poslední době jsme ji mohli vidět ve Snowboarďácích, Bathory, Šmankote, babičko, čaruj!,Kvasce... do kin se chystá nový film Labyrint.
  • V dabingu ji můžeme slýchat jako Anne Hatheway, Lindsey Lohan, Scarlett Johansson ad.
  • V roce 2010 vydává cd s názvem Dárek. Stejně jako za všechny své předešlé desky i za tuto získala Lucie zlatou a platinovou desku.
  • Je provdána za hokejistu Tomáše Plekance s nímž máme malého syna Matyáše.

 

foto: Pavel Rakušan
foto: Jakub Ludvík
foto: archív Lucie Vondráčkové
 
foto: Jakub Ludvík
foto: Jakub Ludvík
 
 
DreamCatcher
DreamCatcher – Chyť svůj sen je projekt pro mladé lidi od 11 do 21 let, který umožňuje splnit i zdánlivě nesplnitelné sny.
EurorebusTradiční vědomostní soutěž pro náctileté. Lze v ní vyhrát účast v Expedici po Evropě, počítačové sestavy, smartphony a spoustu dalších atraktivních cen.
Eurorebus JuniorVědomostní soutěž pro žáky prvního stupně základních škol. Hraje se o počítačové sestavy a spoustu dalších atraktivních cen.
Dnešní světDnešní svět je komplexní výukový program zaměřený na podporu výuky tradičních předmětů zeměpis, dějepis, výchova k občanství a další.
Dnešní finanční světDnešní finanční svět je unikátní výukový program na podporu finanční gramotnosti žáků základních a středních škol.
Školní atlas dnešního světaŠkolní atlas dnešního světa (ŠADS) se schvalovací doložkou MŠMT, jedinečný kombinací tradiční tištěné a moderní digitální verze, oceněné titulem Mapa roku 2011.