Karel AbrahAm

Je skvělé být u toho, když se lidem plní sny. Nejen ty vlastní, ale i ostatních. A já budu rád u toho, když někdo svůj sen převede do skutečnosti.Narozen 2. ledna v 1990 v Brně.

  • První Čech v nejprestižnější motocyklové kategorii MotoGP a její pravidelný účastník.
  • V sezóně 2013 bude startovat nově s Aprilii specifikace CRT.
  • Má rád extrémní sporty, v dětství lyžoval, teď si kromě závodění třeba rád zaskáče s padákem.


 
 
 
DreamCatcher
DreamCatcher – Chyť svůj sen je projekt pro mladé lidi od 11 do 21 let, který umožňuje splnit i zdánlivě nesplnitelné sny.
EurorebusTradiční vědomostní soutěž pro náctileté. Lze v ní vyhrát účast v Expedici po Evropě, počítačové sestavy, smartphony a spoustu dalších atraktivních cen.
Eurorebus JuniorVědomostní soutěž pro žáky prvního stupně základních škol. Hraje se o počítačové sestavy a spoustu dalších atraktivních cen.
Dnešní světDnešní svět je komplexní výukový program zaměřený na podporu výuky tradičních předmětů zeměpis, dějepis, výchova k občanství a další.
Dnešní finanční světDnešní finanční svět je unikátní výukový program na podporu finanční gramotnosti žáků základních a středních škol.
Školní atlas dnešního světaŠkolní atlas dnešního světa (ŠADS) se schvalovací doložkou MŠMT, jedinečný kombinací tradiční tištěné a moderní digitální verze, oceněné titulem Mapa roku 2011.