Zkouška Golema

17.04.2014 | Jakub Rajdl

Tak dnešní volný den je jako stvořený se sejít a trénovat na Golema! Projeli jsme několikrát scénář, dali si špagety a zablbli si na trampolíně! Netrpělivě čekáme rozhodnutí Dreamcatcheru! :-)

 

Zobrazit všechny

Zobrazit detail snu

 

14.04.2014 | Jakub Rajdl

! Dokumentace plnění snu!

Dodatečně přikládáme ještě několik fotek z našeho autorského představení Karlův most zahraný na masopustu v březnu. Karlův most se vztyčil a několikrát padl nedaleko od našeho poříčského mostu. Petr Parléř s ním měl hodně práce! :-) Příběh inspirovaný legendami o Karlově mostu lidi poučil i pobavil a zase jsme se dozvěděli něco nového! Víte například jak byl stanovený datum zahájení stavby Karlova mostu?

 

Zobrazit všechny

Zobrazit detail snu

 

14.04.2014 | Tereza Němečková

O generaci staršího předchůdce našeho kola jsme našli v Národním technickém muzeu v Praze.
Až na kola a šlapky vypadá úplně stejně.

 

Zobrazit všechny

Zobrazit detail snu

 

12.04.2014 | Filip Řezníček

Tak co, líbí se Vám naše další modelky :)?

 

Zobrazit všechny

Zobrazit detail snu

 

10.04.2014 | Tereza Němečková

bmx

 

Zobrazit všechny

Zobrazit detail snu

 

 
DreamCatcher
DreamCatcher – Chyť svůj sen je projekt pro mladé lidi od 11 do 21 let, který umožňuje splnit i zdánlivě nesplnitelné sny.
EurorebusTradiční vědomostní soutěž pro náctileté. Lze v ní vyhrát účast v Expedici po Evropě, počítačové sestavy, smartphony a spoustu dalších atraktivních cen.
Eurorebus JuniorVědomostní soutěž pro žáky prvního stupně základních škol. Hraje se o počítačové sestavy a spoustu dalších atraktivních cen.
Dnešní světDnešní svět je komplexní výukový program zaměřený na podporu výuky tradičních předmětů zeměpis, dějepis, výchova k občanství a další.
Dnešní finanční světDnešní finanční svět je unikátní výukový program na podporu finanční gramotnosti žáků základních a středních škol.
Školní atlas dnešního světaŠkolní atlas dnešního světa (ŠADS) se schvalovací doložkou MŠMT, jedinečný kombinací tradiční tištěné a moderní digitální verze, oceněné titulem Mapa roku 2011.